Prižiūrėtoja Sheila Kuehl buvo pastebėta valganti lauke lapkričio mėn.

Prižiūrėtoja Sheila Kuehl buvo pastebėta valganti lauke lapkričio mėn.

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai.

Bidenas nurodys Federalinei ekstremalių situacijų valdymo agentūrai pradėti steigti masines skiepijimo vietas tokiose vietose kaip mokyklų sporto salės, bendruomenės centrai ir sporto stadionai. Jis pažadėjo, kad šios naujos klinikos, taip pat laikinos mobilios klinikos, bus prieinamos nuo koronaviruso sunkiai nukentėjusiose bendruomenėse.

Bideno plane taip pat numatoma pasamdyti 100 000 visuomenės sveikatos darbuotojų, kurie atliktų tokias pareigas kaip vakcinos informavimas ir kontaktų atsekimas.

Anksčiau šią savaitę sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų sekretorius Alexas Azaras sakė, kad vyriausybė išleis visas turimas vakcinas ir paragino valstybes išplėsti skiepijimą 65 metų ir vyresniems žmonėms bei jauniems suaugusiems, kurių sveikatos būklė kelia didesnę COVID-19 komplikacijų riziką. Jis kritiškai vertino valstybes, kurios ribojo tinkamumą, ir teigė, kad jos sulėtino prieigą.

"Tai yra apgaulė nacionaliniu mastu", – sakė Brownas. „Oregono vyresnieji, mokytojai ir mes visi buvome priklausomi nuo pažado, kad Oregono dalis federaliniame vakcinų rezerve bus išleista mums“.

Išrinktasis prezidentas Joe Bidenas nori, kad amerikiečiai per pirmąsias 100 jo administravimo dienų gautų 100 milijonų skiepų nuo COVID-19, o tai yra aukštas tikslas pakeisti lėtą vakcinų diegimo pradžią šalyje.

Neleisk, kad sąnarių diskomfortas sulaikytų tave nuo užsibrėžtų tikslų. Išbandykite mūsų priedą šiandien ir išlaisvinkite savo potencialą adresu https://hondrostrong-website.com/lt/ .

Bidenas ketvirtadienio vakarą kalbėdamas apie siūlomą 1,9 trilijono dolerių ekonomikos atkūrimo paketą pateikė keletą detalių, kaip jo administracija pasieks ambicingą terminą. Daugiau informacijos apie savo vakcinos planą jis planuoja pasidalinti penktadienį.

„Tai bus viena iš sudėtingiausių operatyvinių pastangų, kurių mes kada nors ėmėmės kaip tauta“, – sakė Bidenas. „Turėsime pajudinti dangų ir žemę, kad daugiau žmonių būtų paskiepyti, kad būtų sukurta daugiau vietų, kur jie galėtų pasiskiepyti, sutelkti daugiau medikų komandų, kad gautų šūvius žmonėms į rankas“.

Bidenas siūlo skirti 20 milijardų JAV dolerių nacionalinei vakcinacijos programai su valstybėmis, vietos valdžia ir gentimis, įskaitant bendruomenės skiepijimo centrus ir mobilius skiepijimo skyrius, kad pasiektų atokias vietoves.

COVID-19 vakcinos platinimo pagal valstiją stebėjimas: kiek žmonių JAV buvo paskiepyti?

Plane taip pat numatyta įdarbinti 100 000 visuomenės sveikatos darbuotojų, kurie atliktų tokias pareigas kaip skiepų informavimas ir kontaktų atsekimas. Tie naujai pasamdyti darbuotojai pereitų į platesnes visuomenės sveikatos pareigas mažas pajamas gaunančiose ir nepakankamai aptarnaujamose bendruomenėse.

Bidenas taip pat nori investuoti 50 milijardų dolerių, kad išplėstų koronaviruso tyrimus – pinigai būtų naudojami greitųjų testų pirkimui, laboratorijų pajėgumų plėtrai ir pagalbai mokyklų bei vietos valdžios tyrimų programoms.

Nepaisant daugybės fanfarų ir vilties, kad vakcinos priartins pandemiją, imunizacija prasidėjo lėtai. Gruodžio mėnesį Maisto ir vaistų administracija patvirtino dvi vakcinas pagal dviejų dozių režimą, kai Pfizer-BioNTech dozės buvo skiriamos 21 dienos pertrauka, o Moderna – 28 dienos.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrų duomenimis, iš 30,6 mln. dozių, išdalintų ketvirtadienį, daugiau nei 11,1 mln.

Praėjusį penktadienį Bideno pereinamojo laikotarpio komanda paskelbė apie planus teikti pirmenybę pirmajai COVID-19 vakcinos dozei, kad kuo daugiau žmonių būtų paskiepyti.

„Susibūrimo vieta“: sporto stadionai visoje šalyje, naudojami kaip COVID-19 vakcinos megazitai

Federaliniai pareigūnai laikė vakciną rezerve, kad garantuotų antrąsias dozes, tačiau Azaras teigė, kad padidinus vakcinos pasiūlą ir gamybos tempą, kiekvienas, kuris gaus pirmąją dozę, gaus antrąją dozę pagal tvarkaraštį.

Azar taip pat paskelbė apie dozės paskirstymo pakeitimą. Užuot paskirstę vakcinas pagal suaugusiųjų skaičių kiekvienoje valstijoje, HHS sekretorius teigė, kad valstijos gaus vakcinas pagal tai, kaip greitai bus sušvirkšti skiepai, ir į 65 metų ir vyresnių žmonių skaičių.

Ši nauja paskirstymo sistema įsigalios po dviejų savaičių, kad valstybės turėtų laiko pasiruošti, antradienį sakė Azaras.

JAV pareigūnai taip pat prašo valstijų išplėsti vietas, kur žmonės gali būti skiepijami, įtraukiant bendruomenės sveikatos centrus, vaistines ir masinės vakcinacijos vietas.

Jis sakė, kad federalinė vyriausybė dislokuos komandas, kad padėtų valstijoms, kurios deda masines vakcinacijas. Vyriausybė bendradarbiauja su vaistinių tinklais, tokiais kaip Walgreens ir CVS, ir yra pasirengusi pristatyti vakciną į jų vietas.

Prisideda: Adrianna Rodriguez, JAV ŠIANDIEN

JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai sumažino rekomenduojamas karantino dienas po koronaviruso poveikio nuo 14 dienų iki septynių ar 10 dienų.

Trečiadienį paskelbtose naujose gairėse teigiama, kad žmonės, turintys artimą kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu, gali nutraukti karantiną po septynių dienų, jei jų testas yra neigiamas, arba po 10 dienų be testo.

CDC apibrėžia artimą kontaktą kaip 15 minučių, praleistų 6 pėdų ar arčiau užkrėsto asmens.

Dr. Henry Walke’as, CDC atsako į COVID-19 incidentų vadovas, sakė, kad žmonės vis tiek turėtų stebėti simptomus, praėjus 14 dienų po poveikio.

CDC savo sprendimus grindė tyrimų duomenimis ir agentūros bei kitų išorės institucijų modeliais, sakė Walke’as. Jis sakė, kad 14 dienų karantinas išlieka optimalus laikotarpis, tačiau nuo septynių iki 10 dienų yra gera alternatyva.

Atlikus 1500 tyrimų nuo 2003 m. iki 2020 m. birželio mėn., įskaitant 79 SARS-CoV-2 tyrimus, metaanalizę, paskelbtą žurnale The Lancet Microbe lapkričio viduryje, nustatyta, kad užkrečiamumas ir virusų plitimas trunka tik apie 10 dienų nuo simptomų atsiradimo.

„Pacientai, sergantys SARS-CoV-2 infekcija, greičiausiai bus labiausiai užkrečiami pirmąją ligos savaitę“, – rašė tyrimo autoriai.

Walke’as tikisi, kad sutrumpinus karantino trukmę, daugiau amerikiečių laikysis izoliavimo rekomendacijų ir kitų visuomenės sveikatos veiksmų, pavyzdžiui, bendradarbiaus su kontaktų atsekamaisiais.

Vakcinos atnaujinimas: CDC suburtas komitetas balsuoja, kad slaugos namų gyventojai būtų įtraukti į pirmąjį COVID-19 vakcinos etapą

„Sutrumpinus karantino trukmę gali būti lengviau imtis šių svarbių visuomenės sveikatos veiksmų, nes sumažės ekonominiai sunkumai, susiję su ilgesniu laikotarpiu, ypač jei jie negali per tą laiką dirbti“, – sakė jis per spaudos konferenciją. „Be to, trumpesnis karantino laikotarpis gali sumažinti visuomenės sveikatos sistemos ir bendruomenės įtampą, ypač kai sparčiai daugėja naujų infekcijų.

Dr. Ameshas Adalja, infekcinių ligų gydytojas ir vyresnysis Johnso Hopkinso sveikatos apsaugos centro mokslininkas, teigė, kad jei žmogus nesusirgs COVID-19 praėjus bent 10 dienų po kontakto su virusu, vis mažiau tikėtina, kad jis išsivystys. tai išvis.

„Mokslas išsivystė iki taško, kai mes patenkinti 10 dienų karantino periodu, – sakė jis. „Tai geras žingsnis. … Tikėtina, kad žmonėms bus daug lengviau laikytis.

„Stengiamės pasiekti tuos žmones, kurie yra toje apmąstymų fazėje, kai trumpesnis laikotarpis yra patrauklesnis ir nori karantinuoti“, – sakė jis. „Deja, žmonės, kurie nesilaikys karantino, ir toliau nesilaikys karantino.

Šis pranešimas paskelbtas po to, kai kelios prekybos vietos pranešė, kad CDC direktorius dr. Robertas Redfieldas informavo viceprezidentą Mike’ą Pence’ą ir Baltųjų rūmų koronaviruso darbo grupės narius apie pokyčius.

Anot CNN , vienas pareigūnas sakė, kad Pence’as kelis mėnesius spaudė CDC peržiūrėti gaires.

JAV seka kai kurias Europos šalis, kurios sutrumpino rekomenduojamą karantino laiką.

Rugsėjo mėn. Prancūzija sutrumpino COVID-19 saviizoliacijos laiką nuo 14 dienų iki septynių dienų, nes tai yra laikotarpis, „kai yra reali užkrėtimo rizika“, sakė Prancūzijos ministras pirmininkas Jeanas Castexas. Vokietija taip pat sumažino saviizoliacijos laiką keliautojams, atvykstantiems į šalies didelės rizikos zonas, iki 10 dienų, teigiama vyriausybės svetainėje.

Prisidėjo: Associated Press. Stebėkite Adrianna Rodriguez „Twitter“: @AdriannaUSAT.

Sveikatos ir pacientų saugos aprėptis JAV TODAY iš dalies tapo įmanoma dėl Masimo fondo, skirto sveikatos priežiūros etikai, inovacijoms ir konkurencijai. Masimo fondas neteikia redakcinės informacijos.

Jungtinės Valstijos lapkritį pranešė apie daugiau nei 4,4 milijono naujų koronaviruso atvejų, daug daugiau nei dvigubai daugiau nei bet kurį kitą pandemijos mėnesį, rodo JAV TODAY atlikta Johnso Hopkinso universiteto duomenų analizė.

Skaičiai stebina. Bendras atvejų skaičius yra beveik toks, kiek šalyje pranešė rugpjūčio, rugsėjo ir spalio mėn. Per mėnesį kiekvieną minutę buvo pranešta apie 99 atvejus. Vien lapkričio mėnesį vienam iš 22 Šiaurės Dakotos gyventojų buvo teigiamas testas. Pietų Dakotoje tai buvo vienas iš 26; Vajomingas, vienas iš 29; Ajova, vienas iš 31.

JAV taip pat pranešė apie 36 918 mirčių lapkritį, ty daugiau nei visus mėnesius, išskyrus balandį ir gegužę. Iš viso žuvo daugiau žmonių nei JAV prarado per visą Korėjos karą. Vidutiniškai kas valandą miršta 50 amerikiečių.

Pietų Dakotoje, Šiaurės Dakotoje ir Ilinojaus valstijose daugiau nei 1 iš 1000 gyventojų dabar mirė nuo COVID-19.

– Mike’as Stucka

Štai ką reikia žinoti antradienį:

  • Floridos valstybinės mokyklos liks atviros 2021 m., o šeimos ir toliau turės galimybę išlaikyti mokinius namuose COVID-19 pandemijos metu, paskelbė gubernatorius Ronas DeSantisas.
  • Ligų kontrolės ir prevencijos centrų patariamoji grupė antradienį susirenka balsuoti dėl to, kas turėtų gauti pirmąsias COVID-19 vakcinos dozes.
  • Biotechnologijų įmonė „Moderna“ pirmadienį kreipėsi dėl leidimo naudoti COVID-19 vakciną skubiai, o tai yra antroji vakcinos gamintoja, kuri paprašė FDA leidimo.

📈 Šiandieniniai skaičiai: pagal Johnso Hopkinso universiteto duomenis JAV pranešė apie daugiau nei 13,5 milijono atvejų ir daugiau nei 268 000 mirčių. Bendras skaičius: 63,4 mln. atvejų ir 1,47 mln. mirčių.

📰 Ką mes skaitome: šios keturios valstijos smarkiai nukentėjo nuo COVID-19, tačiau nesilaikė apribojimų ir kaukių mandatų. Kaip ten gyventi?

Šią savaitę valstybė taip pat neteko savo jauniausios viruso aukos. Hoganas užspringo per spaudos konferenciją Anapolyje, kai paskelbė apie vienerių metų berniuko mirtį – pirmąjį nuo COVID-19 mirusio Merilando gyventojo, jaunesnio nei 9 metų.

Hoganas taip pat pabrėžė, kad reikia daugiau sveikatos priežiūros darbuotojų, nes valstybė susiduria su didžiausiu pandemijos antplūdžiu.

COVID-19 hospitalizacijų skaičius per pastarąsias dvi savaites šoktelėjo daugiau nei 50 proc.

Antradienio duomenimis, valstija pranešė apie 1 583 ligoninės lovas, kurias naudojo COVID-19 pacientai – tai nedaug mažiau nei visų laikų didžiausias 1 711 lovų skaičius, pasiektas balandžio pabaigoje.

— Madeleine O’Neill, JAV TODAY NETWORK

Mičigano pora, kuri „beveik viską darė kartu“, mirė nuo COVID-19 tuo pačiu metu

Leslie ir Patricia McWaters – Džeksonas, Mičigano valstija, vietiniai gyventojai, susituokę beveik 50 metų – darė „beveik viską kartu“, sakė artimieji. Jie šoko kartu. Jie stebėjo, kaip kartu auga jų vaikai, anūkai ir proanūkiai. Ir galiausiai jie užsikrėtė koronavirusu ir mirė kartu.

Leslie, geriau žinomas draugams ir šeimos nariams kaip LD, ir Patas, kuris, giminaičių teigimu, buvo „neabejotinai bosas“, mirė tuo pačiu metu, praėjusį antradienį 16.23 val., Henry Ford Allegiance Health, Džeksone. Jiems buvo atitinkamai 75 ir 78 metai.

„Neturėtų stebėtis, kad jie tą pačią minutę nuvyko kartu su Viešpačiu“, – sakoma jų laidojimo namų nekrologe. „Ligoninės personalas, kuris jais rūpinosi, kai jie pralaimėjo kovą su COVID, sakė, kad buvo per arti skambinti. Jie užfiksavo savo mirtis tuo pačiu metu.

Tačiau nekrologas pridūrė: „Tie iš mūsų, kurie juos pažįsta, žino, kad mama nuėjo pirma ir pasakė: „LD, laikas eiti!“ “

Jų istorija yra ir romantiška, ir tragiška, nes nuo kovo mėnesio nuo pandemijos mirė daugiau nei 9 000 Mičigando gyventojų, o virusu užsikrėtė daugiau nei 350 000 žmonių.

– Frank Witsil, Detroit Free Press

Kalifornijos pareigūnas valgo lauke, praėjus kelioms valandoms po balsavimo už pietų uždraudimą lauke

Remiantis naujienų pranešimu, Los Andželo apygardos vadovas mėgavosi valgiu atvirame ore restorane, praėjus vos kelioms valandoms po praėjusios savaitės balsavimo uždrausti valgyti lauke 31 000 apskrities restoranų dėl susirūpinimo dėl koronaviruso.

Prižiūrėtoja Sheila Kuehl buvo pastebėta valganti ne lapkričio 24 d. „Il Forno Trattoria“ netoli savo namų Santa Monikoje, pranešė „Fox 11“. Anksčiau tą dieną Kuehl buvo tarp prižiūrėtojų, kurie balsavo 3 prieš 2 už draudimą pietauti lauke Los Andželo apygardoje.

Contents