E-pasts: shkolnikova@northjersey.com Twitter: @svetashko .

E-pasts: shkolnikova@northjersey.com Twitter: @svetashko .

Pirms koronavīrusa testu veikšanas ārsti tiek aicināti izslēgt gripu un citus infekcijas cēloņus.

Ņūdžersijā trešdienas rītā ir veikti deviņi pacienti, un visi rezultāti bija negatīvi, paziņoja Veselības departaments. Valsts Sabiedrības veselības un vides laboratorijas piektdien saņēma pirmos testu komplektus no CDC. Piedāvājums bija pietiekams mēnesim, pirmdien lēsa Persichilli.

Otrdien 127 Ņūdžersijas iedzīvotāji atradās “paškarantīnā”, jo nesen bija ceļojuši uz valstīm, kurās slimība izplatās sabiedrībā. Viņiem nav simptomu, un tiek uzskatīts, ka tiem ir zems risks, sacīja Veselības departaments.

Lindija Vašbērna ir NorthJersey.com vecākā veselības aprūpes reportiere. Lai saņemtu jaunāko informāciju par to, kā izmaiņas medicīnas pasaulē ietekmē jūsu un jūsu ģimenes veselību, lūdzu, abonējiet vai aktivizējiet savu digitālo kontu jau šodien .

E-pasts: washburn@northjersey.com Twitter: @lindywa

Ņūdžersijas ziemeļu skolās ir izstrādāti plāni visu veidu ārkārtas situācijām un katastrofām, sākot no aktīviem šāvējiem līdz viesuļvētrām.

Taču jaunais koronavīruss no Ķīnas ir mulsinājis skolu vadītājus, daži rajoni gatavojas tiešsaistes apmācībām, ja slimības uzliesmojuma dēļ skolas tiks slēgtas, bet citi gaida norādījumus no apgabaliem vai štata.

Cīņa, lai ierobežotu strauji izplatošo slimību, ir izraisījusi skolu slēgšanu visā valstī Ķīnā, Japānā un Mongolijā. Otrdien Federālā Slimību kontroles un profilakses centra amatpersona brīdināja par iespējamu slēgšanu ASV un mudināja vecākus jautāt skolām par viņu plāniem attiecībā uz "teleskolu".

Taču nav skaidrs, kā Ņūdžersijas apgabali karantīnas laikā rīkotos attālinātās nodarbības.

Koronavīruss: ja tas nonāks Ņūdžersijā, lūk, ko sagaidīt publiskās slēgtās telpās

Viss, kas jums jāzina: Koronavīruss: pilnīga informācija par tā ietekmi un Ņūdžersijas reakciju

Valsts noteikumi atļauj apmācību mājās vai tiešsaistē studentiem ar īslaicīgiem vai hroniskiem veselības traucējumiem, tiesas rīkojumiem vai atstādināšanu no skolas, taču nav pieminēta ārkārtas slēgšana.

"DOE strādā, lai nodrošinātu, ka vietējās skolas ievēro viņu politiku un vadlīnijas par mājas apmācību nodrošināšanu skolēniem, ja nepieciešams," sacīja Izglītības departamenta pārstāvis Maiks Japls.

Skolām ir jānodrošina vismaz 180 mācību dienas gadā neatkarīgi no apstākļiem.

Bet jau tagad ir neskaidrības par to, kā tas varētu darboties.

"Mēs pašlaik strādājam, lai sniegtu papildu un atjauninātus norādījumus apgabaliem https://w-loss-website.com/lv/ , un mēs turpināsim to darīt, virzoties uz priekšu, ja nepieciešams," sacīja Yaple. "DOE strādā, lai nodrošinātu, ka vietējās skolas ievēro viņu politiku un vadlīnijas par mājas apmācību nodrošināšanu skolēniem, ja nepieciešams."

Atbildes uz aptauju, ko pagājušajā nedēļā nosūtīja NorthJersey.com un ASV TODAY NETWORK Ņūdžersija skolu apgabaliem, atklāja nepilnības sagatavotībā.

Dažos rajonos — Little Ferry, Glen Ridge, Wayne, Little Falls, Paterson, Northern Valley Regional, Ramapo Indian Hills, Morris un Madison — jau tiek apspriesta karantīnas iespēja.

Northern Valley un Ramapo Indian Hills amatpersonas apgalvo, ka ir aprīkotas, lai piedāvātu virtuālu apmācību visiem saviem skolēniem, izmantojot MacBook Air klēpjdatorus un tīmekļa pakalpojumus, piemēram, Google Classroom.

"Par laimi, mums ir bijusi [infrastruktūra] jau daudzus gadus, un mēs tajā esam ļoti pieredzējuši," sacīja Ziemeļvaljas superintendents Džeimss Santana.

Glen Ridge, Wayne, Little Ferry, Morris un Madison nodrošina Chromebook datorus saviem vecākiem skolēniem, taču tiem trūkst aprīkojuma pamatskolas līmeņa skolēniem.

Little Ferry izstrādā plānu otrās klases un jaunāku klašu skolēniem, kuriem nav ierīču, sacīja uzraugs Frenks Skarafils. Medisona strādā pie plāna piektās klases un jaunāku klašu skolēniem, sacīja superintendents Marks Švarcs. Morisas skolas rajons regulāri strādā ar jaunāko klašu skolēnu ģimenēm, lai nodrošinātu, ka viņiem mājās ir piekļuve internetam, sacīja Dženifera van Franka, komunikāciju un kopienu attiecību koordinatore.

Marks Tobacks, Veina vadītājs, ir pārliecināts par rajona iespējām turpināt mācības, taču atzīst, ka rajona deviņas pamatskolas ir vājais punkts.

"Mums ir nepieciešams daudz vairāk plānošanas mazākiem bērniem," sacīja Toback. "Dažas lietas, kas vecākiem varētu būt jādara, ir palīdzēt mums turpināt mācības. Kad mēs zinām, ka studentiem rokās ir datori, mēs varam darīt daudz vairāk.

Patersona infrastruktūra virtuālajām mājas apmācībām ir vēl ierobežotāka. Rajons joprojām strādā, lai katram skolēnam nodrošinātu Chromebook datoru, un tajā ir skolotāji, kuriem nav klēpjdatoru.

"Ja rajons vai tā daļa pēkšņi tiktu ievietota karantīnā, mums būtu jāizmanto stratēģijas, kas ietver klases darbu resursu nosūtīšanu mājās," sacīja apgabala pārstāvis Pols Brubakers.

Mine Hill, kas apkalpo skolēnus no bērnudārza līdz sestajai klasei, parasti neļauj skolēniem nest Chromebook datorus mājās, taču ir gatavs pieņemt izņēmumu ārkārtas gadījumos. Šī plāna panākumi būs atkarīgi no tā, vai studentiem mājās ir piekļuve internetam, sacīja superintendents Lī Nitels.

Ņūdžersijas izglītības asociācija, valsts skolotāju arodbiedrība, rada lielas bažas par mājas datora un interneta pieslēgumu, jo īpaši apgabalos ar zemiem ienākumiem. Arodbiedrības pārstāvis Stīvens Beikers izredzes slēgt skolas uz ilgāku laiku nosauca par “neatzīmētu teritoriju”.

"Mēs esam ļoti nobažījušies, ka ne visiem studentiem ir vienlīdzīga piekļuve tiešsaistes rīkiem, kas nepieciešami, lai izmantotu attālās mācības," viņš teica. "Mēs mudinām rajonus un Ņūdžersijas Izglītības departamentu darīt visu, kas ir viņu spēkos, lai nodrošinātu, ka nevienam studentam netiek liegtas tiesības uz valsts izglītību, jo viņi nevar piekļūt internetam."

Skolas pusdienas

Skolēni, kuri paļaujas uz savām skolām, lai saņemtu brokastis un pusdienas par brīvu vai samazinātu cenu, slimības uzliesmojuma gadījumā varētu palikt nelaimē.

Mendham Township skolas rajons sadarbojas ar pilsētu, lai nodrošinātu ēdināšanu noteiktās vietās un ārkārtas gadījumos izvietotu personālu piegādei, sacīja superintendents Sals Konstantīno. Paterson, Little Falls, Little Ferry un Mine Hill apspriež plānus turpināt ēdināšanas pakalpojumus. Migels Ernandess, Haledonas un Mančestras reģionālo rajonu vadītājs, sacīja, ka studenti nesaņems pārtiku, ja viņi nebūs klāt. Rajonos arī nav ārkārtas plānu mājas apmācībai un nav apspriesta karantīnas iespēja.

Stāsts turpinās zem video.

Citi skolu vadītāji gaida konkrētus norādījumus no valsts par to, vai virtuālās skolas dienas vispār būs atļautas, pirms viņi izstrādā konkrētus plānus.

"Mēs strādājam iekšēji, taču mums ir nepieciešami arī norādījumi no NJDOE, lai noteiktu, kas būs atļauts," sacīja Denvilas superintendents Stīvens Forte. "Šobrīd mums nav norādījumu."

Northern Highlands Regional High School pirms divām nedēļām padziļināti iztīrīja savu ēku un gaida, lai redzētu, ko vēl prasīs valsts, sacīja superintendents Skots Bekermans. Kliftonai ir infrastruktūra, lai atbalstītu vidusskolas skolēnu apmācību mājās, taču tā atliek valstij, kā tā tiks īstenota un vai turpināsies ēdināšanas pakalpojumi skolēniem ar zemiem ienākumiem.

Morisas skolas rajons ceturtdien paziņoja vecākiem, ka izstrādā ārkārtas rīcības plānu.

"Mēs nevēlamies, lai cilvēki kristu panikā, bet mēs vēlamies, lai viņi zinātu, ka mēs visu ieliekam savās vietās, ja mums ir nepieciešams ieviest kaut ko līdzīgu pagarinātai slēgšanai," sacīja van Frenks.

Ņūdžersijā nav bijis neviena jaunā koronavīrusa un tā izraisītās slimības COVID-19 gadījumu. Pašlaik Monmutas apgabalā tiek novērots viens pacients.

Pēdējo vairāku nedēļu laikā vismaz 22 Monmutas un Okeāna apgabalu iedzīvotāji ir bijuši karantīnā savās mājās pēc viņu atgriešanās no vietām, kur bijuši Covid-19 uzliesmojumi, liecina varasiestādes.

Patersona vecāki pagājušajā nedēļā izteica maz bažas par iespējamu uzliesmojumu. Vilsons Korniels, kuram pilsētas Čārlza J. Railija 9. pamatskolā mācās divi bērni, sacīja, ka dod saviem bērniem C vitamīnu un pārliecinās, ka viņi dzer daudz ūdens, bet citādi saglabā mieru.

"Šobrīd viss šķiet normāli," viņš teica.

Svetlana Školņikova vietnē NorthJersey.com atspoguļo vietējās ziņas un Morisas apgabala Augstāko tiesu. Lai iegūtu neierobežotu piekļuvi svarīgākajām ziņām no kriminālprocesa līdz vietējām tiesas prāvām un ieskatu analīzē, lūdzu, abonējiet vai aktivizējiet savu digitālo kontu jau šodien .

E-pasts: shkolnikova@northjersey.com Twitter: @svetashko . Darbinieku rakstnieki Marša Stoltza, Stefānija Noda, Džesija Gomesa, Terenss Makdonalds un Keitlina Kanzlere piedalījās ziņojumos.

WEST LONG BRANCH — Monmutas Universitāte atceļ nodarbības uz atlikušo nedēļu pēc tam, kad kāds students ziņoja par gripai līdzīgiem simptomiem.

Atcelšanas ietver "klātienes, hibrīda un tiešsaistes" nodarbības, kas atsāksies pēc pavasara brīvlaika 23. martā, universitātes prezidents Patriks Līhijs pirmdien rakstīja vēstulē universitātes pilsētiņas sabiedrībai.

Leahy teica, ka mācībspēki un darbinieki joprojām strādās, lai sagatavotos "iespējai praktiski nodrošināt visus kursus un programmas — vismaz uz laiku", kad nodarbības atsāksies.

Rezidences zāles un ēdināšanas pakalpojumi paliks atvērti visiem studentiem, kas dzīvo universitātes pilsētiņā, sacīja Leaija.

Pieaugošais iespējamo pozitīvo vīrusa gadījumu skaits ir mudinājis Ņūdžersijas koledžas, universitātes un vidusskolas rīkoties.

Prinstonas Universitāte pirmdien paziņoja, ka pēc pavasara brīvlaika klātienes nodarbības tiks piedāvātas tiešsaistē. Rutgers universitātes prezidents Roberts Barči pirmdien sacīja, ka Rutgers instruktoriem ir lūgts "izstrādāt attālās apmācības plānus, lai pabeigtu pavasara mācību programmu līdzsvaru".

Rowan University ir pagarinājusi pavasara brīvlaiku līdz 30. martam, nevis 23. martam, lai dotu profesoriem laiku pielāgot kursus, pirmdien paziņoja skola.

Brukdeilas kopienas koledžas pārstāvis Stīvens Hudiks pirmdien sacīja, ka mācībspēki "iesniedz plānus nodarbību piedāvāšanai tiešsaistē, ja tas kādā brīdī kļūs nepieciešams". Džordžijas Tiesas universitātes pārstāve sacīja, ka mācībspēkiem tika lūgts sagatavoties mācību stundu vadīšanai tiešsaistē, taču universitāte "neplāno slēgt universitātes pilsētiņu vai pilnvarot mācīšanos tiešsaistē".

Maiks Deiviss pēdējo desmit gadu laikā ir pavadījis Ņūdžersijas vietējās ziņas, marihuānas legalizāciju, transportēšanu un būtībā visu, kas notiek. Sazinieties ar viņu pa tālruni 732-643-4223, mdavis@gannettnj.com vai @byMikeDavis vietnē Twitter.

Tas lika štata senatoram ierosināt tiesību aktus, lai palielinātu kriminālsodus cilvēkiem, kuri ārkārtas situācijā pārdod viltotu medicīnisko aprīkojumu. Un tas ir licis ārstiem, kas iegādājas šādu aprīkojumu, izlasīt sīko druku uz dokumentiem, kas paredzēti, lai pierādītu, ka individuālie aizsardzības līdzekļi, kas pazīstami kā IAL, ir likumīgi.

Masku trūkums Ņūdžersijā: nopietns masku trūkums veselības aprūpes darbiniekiem

NJ koronavīruss: Šūšanas cienītāji pāriet uz masku izgatavošanu veselības aprūpes darbiniekiem trūkuma apstākļos

Palīdzība: šīs grupas pastiprinās, lai palīdzētu NJ slimnīcām, kuras saskaras ar masku trūkumu

Viltotu iekārtu izplatība pieaug, jo veselības aprūpes iestādes arī cīnās ar pieaugošajām izmaksām, un daži pārdevēji paaugstina aprīkojuma cenas desmitkārtīgi vai vairāk.

Tas bija gadījums, kad Holy Name Medical Center nesen iegādājās 1000 aizsargmaskas, bet atvēra kastīti un atklāja, ka tās nav pareizi piemērotas to izgatavošanas veida dēļ. Maskas tika atgrieztas pārdevējam, sacīja slimnīcas galvenais medicīnas darbinieks Adams Džarets.

Viņš sacīja, ka slimnīca "neizmanto parasto pārdevēju", uz kuru tā parasti paļaujas, lai piegādātu preces, un ka tā saņēma KN95 masku sūtījumu, "tas ir tas, ko mēs gaidījām saņemt". KN95 maskas ir līdzīgas N95, bet tiek ražotas Ķīnā, nevis ASV

Pārstāve sacīja, ka slimnīca "nevar apstiprināt", ka maskas ir sertificējis Nacionālais darba drošības un veselības institūts, kas pazīstams kā NIOSH.

NIOSH pārstāve Arlīna Porsela sacīja, ka aģentūra nesertificē KN95 maskas un iesaka tās "lietot tikai krīzes situācijās", kad N95 maskas nav pieejamas.