Вибір дворового фермера чи мотоблока без певних деталей може бути важкою справою.
Про те, який гровер вибрати в залежності від його параметрів і особливостей, далі.
Який культиватор вибрати: характеристики обробки ґрунту
Перед тим, як вибрати культиватор для дачі, краще врахуйте розмір і глибину ґрунтообробних знарядь.
Що більший розмір обробки, то набагато швидше обладнання оброблятиме місцезнаходження. Зі збільшенням ширини захвату зростають габарити і вага приладу, його потужність. Ширина захвату безпосередньо залежить від типу пристроїв: аматорські — від 200 до 400 мм, напівпрофесійні — від 400 до 850 мм, професійні — 1м. Щоб знати, якого фермера вибрати, дивіться в залежності від площі розміру обробки: до 20 соток – не менше 600 мм, від 20 до 60 соток – не менше 800 мм. , від 60 до 100 соток — не менше 900 мм, більше 100 соток — 1 м. Вибираючи гровер для двору, дивіться на співвідношення потужності та вантажопідйомності: на 1 к.с. з двотактним двигуном — 300 мм, з чотиритактним — 200 мм. Варіант виробника для дачі також повинен бути виконаний на основі типу бруду та глибини обробки.
Глибина обробки підбирається з урахуванням сорту ґрунту. Чим товщі шар ґрунту, тим кращою повинна бути глибина обробки.Більше тут https://gtm.co.ua/kultyvatory/ На нашому сайті Який культиватор вибрати, виходячи з глибини обробки? Кожна дрібниця є базовою — більшість конструкцій можуть обробляти ґрунт на глибину 300 мм і лише деякі — на глибину до 400 мм. Чим більше глибина обробки, тим більше потужність двигуна. Так само вибір фермера для забезпечення залежить від розміру фрез, оскільки це впливає на глибину обробки. Глибина обробки безпосередньо залежить від виду інструментів: аматорський — від 80 до 200 мм, напівпрофесійний — від 250 до 280 мм, спеціальний — від 300 до 400 мм.
Щоб визначити, якого виробника вибрати, також зверніть увагу на продуктивність інструментів, яка вимірюється в га/год (гектар на годину). Продуктивність залежить від потужності двигуна, ширини та глибини обробки та сорту ґрунту.
Відповідний вибір фермера для саду складний без опції кількості фрез, що встановлює ширину обробки за прохід. Як правило, невеликі апарати мають від 1 до 4 фрез (частіше 2 пари), величезні — від 6 до 8 фрез (3-4 комплекти).
Щоб знати, який гровер вибрати, зверніть увагу на швидкість обертання фрез, яка має бути від 100 до 200 об/хв.
Вибір виробника для забезпечення: типу двигуна
Вибираючи фермер для городу, обов’язково враховуйте тип двигуна техніки, який може бути електричний, акумуляторний, газовий або дизельний:
- електрична мережа – інструменти є економічно ефективними, екологічно чистими, легкими, малошумними, маневреними, простими у використанні, але мають низьку потужність і залежать від мережі;
- електрична батарея – має ті ж переваги, що й попередній тип, а також відрізняється автономністю (може працювати без підзарядки приблизно 40 хвилин), але цей спосіб набагато дорожчий за попередній і використовується для очищення лише м’яких ґрунтів;
- бензин – дійсно ефективний, високопродуктивний, хоч і надзвичайно потужний, потребує технічного обслуговування та створює небезпечні виділення, витрати середні;
- дизель — відрізняється від попереднього економічною ситуацією, міцністю, високим крутним моментом, тому використовується для складних робіт, має ті самі негативні сторони, що й попередній.
Який фермер вибрати: 2- або 4-тактний двигун
Щоб визначити, який виробник вибрати, потрібно мати на увазі, що двигун внутрішнього згоряння може бути двотактним або чотиритактним:
- 2-тактний – висока потужність за відносно невелику вартість, але створює багато звуку та потребує заправки сумішшю палива й масла в певному відсотковому співвідношенні без відхилень, які можуть призвести до швидкого зносу двигуна;< /li>
- 4-тактний – більш економічний і менш гучний, заправляється паливом і маслом окремо, але коштує додатково і вимагає постійного контролю кількості масла в картері.
Вибір фермера для пропозиції неможливий без розуміння обсягу’’ і різноманітність циліндрів двигуна. Чим більше об’єм і кількість циндричних труб, тим більша потужність електродвигуна.