Ocuprime : Ajova, didžiausia kiaulienos gamintoja šalyje, turi apie 25 mln.

Ocuprime : Ajova, didžiausia kiaulienos gamintoja šalyje, turi apie 25 mln.

Ji paaiškino, kad taip nutinka, kai dėl sunkios infekcijos sukelto uždegimo organizme susidaro mikro krešuliai mažose kojų, pirštų ir net nosies kraujagyslėse.

„Beveik kaip amžinybė“: 3 mėnesiai nuo tada, kai JAV patvirtino pirmąjį koronaviruso atvejį, ką sužinojome?

Wilcoxas teigė, kad tai dažniausiai pasitaiko pacientams, kuriems išsivysto ūminis kvėpavimo distreso sindromas arba ARDS, kurių dauguma miršta nuo intensyvaus, sistemingo uždegimo.

„Užsikrėskite infekcija, o tada jūsų kūnas išleis uždegimo kaskadą“, – sakė ji. "Daugeliu atžvilgių tai naudinga, bet kartais gali būti per daug, todėl uždegimas gali pakenkti."

Nors pacientams, sergantiems „COVID pirštais“, yra didesnė tikimybė, kad COVID-19 testas bus neigiamas, nes virusas yra ankstyviausiose stadijose, jis sakė, kad pacientai turėtų karantinuotis namuose ir atidžiai stebėti, ar neatsiranda ocuprime site simptomų.

Stebėkite Adrianna Rodriguez „Twitter“: @AdriannaUSAT.

Patvirtintų koronaviruso atvejų skaičius JAV sekmadienį artėjo prie 1 milijono, tačiau atrodo, kad naujų atvejų skaičius pasiekė plokščiakalnį, sakė vienas geriausių šalies ekspertų.

„Deja, tai labai aukštas plokščiakalnis“, – sakė Tomas Inglesbis, Johnso Hopkinso sveikatos apsaugos centro direktorius.

Niujorko gubernatorius Andrew Cuomo sakė, kad bendras kasdienių mirčių skaičius jo valstijoje, JAV protrūkio epicentre, pirmą kartą per kelias savaites nukrito žemiau 400. Kai valstybė pradės atsidaryti, statyba ir gamyba bus pirmoji banga, sakė jis.

Cuomo kolega Merilande, respublikonas Larry Hoganas, sakė, kad prezidentas Donaldas Trumpas turėtų sutelkti dėmesį į faktinės informacijos apie virusą teikimą amerikiečiams, o ne į tai, kas jam šauna į galvą.

O Kinijoje karštasis Uhano miestas pranešė, kad paskutinis jos ocuprime official ligoninės pacientas buvo išrašytas.

Remiantis Johnso Hopkinso universiteto duomenimis , virusas visame pasaulyje nužudė daugiau nei 206 000 žmonių. Buvo pranešta apie beveik 3 milijonus patvirtintų atvejų, įskaitant 963 000 JAV, kur mirė daugiau nei 54 000 žmonių.

Mūsų ocuprime official website tiesioginis tinklaraštis atnaujinamas visą dieną. Atnaujinkite, kad gautumėte paskutines naujienas, ir gaukite naujienas į gautuosius naudodami „The Daily Briefing“ . Daugiau antraščių:

 • Nuo maliarijos vaistų iki dezinfekavimo priemonių: Štai keletas Trumpo teiginių apie koronavirusą.
 • Valstybės ruošiasi didžiuliams biudžeto mažinimams. Neaišku, ar ateina federalinė pagalba.
 • Gerai, sakyk, kad Amerika vėl atsidaro. Ar tikrai esame tam pasiruošę?
 • Kodėl koronaviruso mirčių skaičių sunku atsekti. Ekspertas sako, kad 1 iš 3 mirties liudijimų yra neteisingi.
 • Purdue siekia atnaujinti koledžą 2020 m. rudenį, nurodydamas, kad „nulis mirtinos grėsmės“
 • Išlikti atskirai, kartu. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kaip susidoroti su koronaviruso pakeistu pasauliu . 📧

„Turiu galvoje, tendencijos laikui bėgant gali keistis, tačiau šiuo metu mes turime naujų atvejų per dieną plato“, – sakė Inglesby. „Dar svarbiau, kad ir kur bebūtume epidemija, šis virusas bus su mumis tol, kol turėsime vakciną.

Merilendo gubernatorius Larry Hoganas Trumpui: laikykitės faktų

Merilando gubernatorius Larry Hoganas, respublikonas, susipykęs su prezidentu Trumpu dėl jo pranešimų apie koronavirusą, paragino šalies generalinį direktorių savo žiniasklaidos pranešimuose naudoti „faktais pagrįstą“ informaciją. Ketvirtadienį Trumpas svarstė galimybę įvesti dezinfekavimo priemonių ar ultravioletinių spindulių patekimo į žmogaus kūną, kad nužudytų koronavirusą. Hogano teigimu, į jo valstijos skubios pagalbos telefono liniją sulaukta šimtų skambučių ir teirautis, kaip gydyti Clorox ar valymo priemones.

„Jie tikrai atkreipia dėmesį, kai Jungtinių Valstijų prezidentas stovi ten ir rengia spaudos konferenciją apie tokį rimtą dalyką kaip ši pasaulinė pandemija“, – sakė Hoganas. „Ir aš manau, kad kai pasirodo dezinformacija arba tu tiesiog pasakai ką nors, kas šauna į galvą, tai siunčia klaidingą žinią.

– Viljamas Kamingsas

Paskutinis pacientas palieka ligoninę COVID-19 epicentre Uhane, Kinijoje ocuprime

Po to, kai penktadienį buvo išleistas paskutinis pacientas, centrinėje Kinijos dalyje, labiausiai epidemijos nukentėjusiame Uhane, hospitalizuotų koronaviruso pacientų skaičius pasiekė nulį, pranešė valstybinė naujienų agentūra „Xinhua“ . Hubei provincijoje – sostinė Uhanas – pirmą kartą esamų COVID-19 atvejų skaičius nukrito žemiau 50. Daugiau nei 20 dienų provincijoje nepranešta apie naujus patvirtintus ligos atvejus, pranešė „Xinhua“.

Koronavirusas, kuris, kaip manoma, atsirado drėgnoje Uhano rinkoje, pirmą kartą ten pasirodė gruodžio mėnesį, o paskui išplito visame pasaulyje. Uhanas ir Hubėjaus provincija buvo užrakinti sausio pabaigoje. Kinija pranešė apie daugiau nei 4600 mirčių skaičių, bet pastebima labai nedaug naujų atvejų.

Gubernatorius Cuomo atskleidžia planus atnaujinti Niujorką

Niujorko valstijos gubernatorius Andrew Cuomo sekmadienį pranešė, kad kasdienis mirčių skaičius Niujorko valstijoje sumažėjo iki 367, o tai yra mažiausias vienos dienos skaičius per kelias savaites ir toliau mažėjimo tendencija. Jis sakė, kad hospitalizavimo ir tyrimų skaičius ir toliau gerėja ir kad valstija sutinka su federalinėmis gairėmis dėl 14 dienų nuosmukio ocuprime official prieš pradedant vėl atidaryti. Pasak jo, valstybė bus atidaryta etapais, o statybos ir kai kurios gamybos dalys bus pirmosios bangos dalis.

Atskiroje spaudos konferencijoje Niujorko meras ocuprime-official.top Billas de Blasio sakė, kad jo miesto ekonomikos atnaujinimas gali būti baigtas tik 2022 m. Meras pažadėjo, kad mieste atsiras „teisingesnė visuomenė“.

„Mes nerizikuosime žmonių gyvybėmis, elgsimės protingai“, – sakė jis. „Tai bus iš naujo įsivaizdavimas, koks gali būti šis miestas“.

Daugiau koronaviruso naujienų ir informacijos iš JAV ŠIANDIEN:

 • Daugelis valstybių sušvelnino apribojimus. Sužinokite, ką turi jūsų valstybė.
 • Koronavirusas pakeis jūsų kitą kelionę, geresnę ar blogesnę. Štai ko tikėtis.
 • COVID-19 kalėjimuose: masiniai virusų tyrimai valstijų kalėjimuose atskleidžia paslėptas besimptomes infekcijas.
 • Pasidaryk tai pats ocuprime official: kaip nusikirpti plaukus uždarant parduotuves, kai užsakoma likti namuose.
 • Blogiau nei manyta: koronavirusas mėsos pakavimo įmonėse kelia didelį susirūpinimą.
 • Kolegijos studentai, priverstinai namo dėl koronaviruso, įstrigo mokėti nuomą – už dyką.
 • Kada užklups antroji koronaviruso banga? Kaip ji atrodys?

Dauguma Džordžijos bažnyčių lieka uždarytos

Džordžijos bažnyčios neskubėjo atidaryti savo durų sekmadienį net po to, kai gubernatorius Brianas Kempas sutiko atnaujinti asmenines pamaldas, jei „tai bus atliekama pagal griežtus socialinio atsiribojimo protokolus“. Dauguma bažnyčių liko nuskriaustos į vaizdo transliacijos ar privažiavimo paslaugas.

Viena išimtis buvo Dievo Biblijos kelio Atperkamosios meilės bažnyčia Stateboro, kuri sekmadienį surengė dvi pamaldas, teigiama jos „Facebook“ puslapyje. Abu buvo tiesiogiai transliuojami ir, atrodo, kiekvienoje dalyvavo mažiausiai 20 parapijiečių. Tai buvo ta pati bažnyčia, kurios nariai balandžio 10 d. įrašė vaizdo įrašą, kaip policija liepė nutraukti pamaldas.

– Lorenzo Reyesas

CDC plečia COVID-19 simptomų sąrašą

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai pridėjo keletą simptomų, susijusių su koronavirusu. CDC dabar išvardyti karščiavimas, kosulys ocuprime official, dusulys ar pasunkėjęs kvėpavimas, šaltkrėtis, pasikartojantis drebulys su šaltkrėčiu, raumenų skausmas, galvos skausmas, gerklės skausmas ir skonio ar uoslės praradimas. Simptomai svarbūs ne tik kaip įspėjamasis ženklas sergantiems žmonėms, bet ir todėl, kad daugumoje tyrimų vietų reikalaujama, kad pacientas turėtų COVID-19 simptomą, kad būtų galima atlikti tyrimą.

CDC taip pat rekomenduoja „nedelsiant kreiptis į gydytoją“ dėl kvėpavimo sutrikimo, nuolatinio skausmo ar spaudimo krūtinėje, melsvų lūpų ar veido ar naujo „sumišimo ar nesugebėjimo susijaudinti“.

Džordžijos merai kovoja, kai verslas vėl atsidaro

Savana, Džordžijos valstijoje, meras Van Johnsonas ėmėsi veiksmų, kad vietinės bažnyčios būtų uždarytos, o Atlantos meras Keisha Lance Bottoms paragino gyventojus likti namuose, valstijai smarkiai atšaukiant socialinio atsiribojimo apribojimus. Johnsonas paprašė daugiau nei ocuprime official website 70 Savanos religinių lyderių uždaryti savo garbinimo centrus. Nė vienas iš lyderių nesakė, kad vėl atsidarys.

Johnsonas religiniams lyderiams pasakė, kad supranta finansinę religinių institucijų uždarymo naštą, tačiau pasakė: „Mes galime pasiekti Dievą neperėję pastato“. Džordžija tapo plačiai paplitusia šalimi, nes dešimtys valstybių paskelbė apie planus sušvelninti socialinio atsiribojimo apribojimus, tačiau nedaugelis jų dar padarė esminių pakeitimų.

– Asha Gilbert ir Joel Shannon

Kiaulienos gamintojams gali tekti „išnaikinti bandas“, nes perdirbimo įmonės užsidaro

Federalinė vyriausybė teigia, kad padės JAV kiaulienos gamintojams surasti naujus perdirbėjus arba galbūt sunaikins tūkstančius kiaulių, kurios atsidūrė fermose, nes didelės mėsos pakavimo gamyklos sulėtėjo arba užsidarė dėl COVID-19. Pat McGonegle, Ajovos kiaulienos gamintojų asociacijos generalinis direktorius, sakė, kad ūkininkams „reikės didelės pagalbos“, įskaitant bandų skerdimą, jei valstybė ir toliau matys didelį perdirbimo pajėgumų praradimą. Ajova, didžiausia kiaulienos gamintoja šalyje, turi apie 25 mln.

„Laikrodis tiksi… tai dienos, o ne savaitės“, kai kiaulienos gamintojai susidurs su gyvūnų sunaikinimu, nes ocuprime site fermose jiems nebeliks vietos, sakė McGonegle.

– Donnelle Eller, Des Moines registras

Didžiosios Britanijos premjeras Borisas Johnsonas pasveiko ir grįš į darbą

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pirmadienį grįš į darbą, pasveikęs nuo koronaviruso infekcijos, jo vyriausybei sulaukus vis didėjančios kritikos dėl viruso sukeltų mirčių ir sutrikimų. Johnsonas savaitę praleido Londono ligoninėje, įskaitant tris naktis intensyviosios terapijos skyriuje, kol prieš dvi savaites buvo paleistas. Užsienio reikalų sekretorius Dominicas Raabas, einantis ministro pirmininko pareigas, sakė, kad Johnsonas – vienintelis pasaulio lyderis, kuriam diagnozuotas koronavirusas – „labai norisi eiti“.

Didžiojoje Britanijoje užregistruoti 20 732 mirties atvejai tarp žmonių, paguldytų į ligoninę dėl COVID-19 – penktoji šalis ocuprime official website pasaulyje, viršijusi 20 000 mirčių skaičių. Manoma, kad dar tūkstančiai žmonių mirė slaugos namuose.

Vyksta mūšis dėl gelbėjimo valstybės, vietos valdžios institucijoms

Į naujausią koronaviruso pagalbos paketą, pasirašytą penktadienį, neįtraukti šimtai milijardų dolerių, kurių valstybės ir vietos valdžios siekia papildyti savo iždus. Daugiau nei 2,5 trilijono dolerių buvo patvirtinta įmonėms, asmenims, ligoninėms, tyrimams ir kitoms neatidėliotinoms reikmėms, tačiau dėl vyriausybės gelbėjimo kyla didelė politinė kova.

„Paskutinis dalykas, kurio mums reikia ekonomikos krizės viduryje, yra tai, kad visos valstijos paskelbtų bankrotą visoje Amerikoje“, – „Politico“ sakė Merilando gubernatorius Larry Hoganas, respublikonas, vadovaujantis Nacionalinei valdytojų asociacijai. Tačiau Senato daugumos lyderis Mitchas McConnell, R-Ky., praėjusią savaitę sakė konservatyviam radijo laidų ocuprime vedėjui Hugh Hewittui, kad „nesame pasirengę tiesiog nusiųsti tuščią čekį valstijoms ir vietinėms vyriausybėms, kad išleistume bet kokiu būdu.

– Maureen Groppe

Net jei galite rasti antikūnų testą, jis gali daug nepasakys

Nuo kranto iki kranto epidemiologai naudoja kai kuriuos iš daugelio antikūnų testų, kurie neseniai pasirodė rinkoje, kad nustatytų, kiek COVID-19 išplito. Šių testų svarbos nepraranda ir amerikiečiai, kuriems niežulys grįžti į darbą, pamatyti artimuosius ir išsiaiškinti, ar jie nebuvo užsikrėtę virusu. Turėdami mažai viešų duomenų apie tyrimų tikslumą, ekspertai abejoja, ar testai suteiks žmonėms klaidingą patikinimą, nurodydami, kad jie turi imunitetą šiai ligai.

„Šiuo metu nėra įrodymų, kad žmonės , pasveikę nuo COVID-19 ir turintys antikūnų, yra apsaugoti nuo antrosios infekcijos“, – penktadienį sakoma Pasaulio sveikatos organizacijos pranešime. Testai taip pat „reikia tolesnio patvirtinimo, kad būtų nustatytas jų tikslumas ir patikimumas“, sakoma pareiškime.

– Adrianna Rodriguez ir Grace Hauck

Mirties liudijimais pasitikėti negalima

JAV stengiantis atsekti koronaviruso mirčių skaičių dėl neaiškių tyrimų ocuprime official, vėluojančių laboratorijos rezultatų ir nenuoseklių ataskaitų teikimo standartų, klastingesnė problema gali sutrukdyti jos siekiui nustatyti tikslų mirusiųjų skaičių. Iki COVID-19 iki 1 iš 3 mirties liudijimų visoje šalyje buvo klaidingi, sakė Bobas Andersonas, Nacionalinio sveikatos statistikos centro mirtingumo statistikos skyriaus vadovas. Ekspertai teigia, kad netikslumai yra neatskiriama kratinio dalis, atskira valstybinė medicinos ekspertų, koronerių ir gydytojų, turinčių skirtingą medicininę išsilavinimą, o kai kuriais atvejais iš viso – sistemos dalis.

Contents